Mantil sa dvorednim kopčanjem

5,970.00 RSD

Mantil sa dvorednim kopčanjem, reverima i kaišem.

Očisti
Tabela veličina

Opis

Mantil sa dvorednim kopčanjem, reverima i kaišem. Dugi mantil ravnog kroja, u crnoj boji. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

Lice: pamuk 97%, elastin 3%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Prati na temperaturi do 40⁰C
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crna

Veličina

40, 42, 44, 46, 48, 50

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)96.59797.59898.59999.5
Dužina rukava (cm)6464.56565.56666.567
Obim bokova (cm)102106110114118124130
Obim grudi (cm)96100104108112118124
Obim struka (cm)7983879195101107
Širina leđa (cm)414243444546.548