Kaput ravnog kroja sa kapuljačom

8,750.00 RSD

Ženski kaput ravnog kroja sa kapuljačom, prednjim džepovima i kopčanjem na dugmiće.

Očisti
Tabela veličina

Opis

Ženski kaput ravnog kroja sa kapuljačom, prednjim džepovima i kopčanjem na dugmiće. Oko kapuljače se nalazi krzno, a ista se po potrebi može skinuti.

Dodatne informacije

Sastav

Osnovni materijal: poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crna, Siva

Veličina

40, 42, 44, 46, 48, 50, 52

Dimenzije

Veličine40424446485052
Dužina modela (cm)94.59595.59696.59797.5
Dužina rukava (cm)59.56060.56161.56262.5
Obim bokova (cm)116120124128134140146
Obim grudi (cm)112116120124130136142
Obim struka (cm)110114118122128134140
Širina leđa (cm)4344454647.54950.5