Kaput sa kombinacijom na kragni i džepovima

8,990.00 RSD

Kaput sa kombinacijom na kragni i džepovima, pojasom i jednorednim kopčanjem.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2949 Kategorije: , Oznake: , , ,

Opis

Kaput sa kombinacijom na kragni i džepovima, pojasom i jednorednim kopčanjem.

Dodatne informacije

Sastav

Osnovni materijal: poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crna

Veličina

40, 42, 44, 46, 48, 50

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)103103.5104104.5105105.5106
Dužina rukava (cm)6464.56565.56666.567
Obim bokova (cm)102106110114118124130
Obim grudi (cm)96100104108112118124
Obim struka (cm)909498102106112118
Širina leđa (cm)404142434445.547