Kaput sa kapuljačom “đubretarac”

8,980.00 RSD

Udoban ženski kaput ravnog kroja sa kapuljačom.

Očisti
Tabela veličina

Opis

Udoban ženski kaput ravnog kroja sa kapuljačom i kopčanjem. Uvek aktuelni “đubretarac” idealan je pratilac u zimskim danima. Kapuljača je fiksirana i ne skida se. Model nosi veličinu 40 (visina modela 184cm).

Dodatne informacije

Sastav

Osnovni materijal: poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Bordo, Crna, Roze, Žuta

Veličina

38, 40, 42, 44, 46, 48

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)9191.59292.59393.594
Dužina rukava (cm)6363.56464.56565.566
Obim bokova (cm)102106110114118124130
Obim grudi (cm)100104108112116122128
Obim struka (cm)909498102106112118
Širina leđa (cm)383940414243.545.5