Kaput sa jednorednim kopčanjem

9,890.00 RSD

Dugi ženski kaput sa bočnim džepovima i jednorednim kopčanjem na dugmiće.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2955 Kategorije: , Oznake: , , ,

Opis

Dugi ženski kaput sa bočnim džepovima i jednorednim kopčanjem na dugmiće.

Dodatne informacije

Sastav

Osnovni materijal: poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Bordo, Ljubičasta, Teget

Veličina

40, 42, 44, 46, 48

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)101101.5102102.5103103.5104
Dužina rukava (cm)6464.56565.56666.567
Obim bokova (cm)102106110114118124130
Obim grudi (cm)9498102106110116122
Obim struka (cm)87919599103109115
Širina leđa (cm)383940414243.545