Kaput sa krznom

10,850.00 RSD

Blago strukirani ženski kaput sa dvorednim kopčanjem, kaišem i krznom na reverima.

Očisti
Tabela veličina

Opis

Blago strukirani ženski kaput sa dvorednim kopčanjem i kaišem. Na reverima se nalazi krzno koje se može skinuti. Model nosi veličinu 40 (visina modela 184cm).

Dodatne informacije

Sastav

Poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crna

Veličina

38, 40, 42, 44, 46, 48

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)92.59393.59494.59595.5
Dužina rukava (cm)6363.56464.56565.566
Obim bokova (cm)106110114118122128134
Obim grudi (cm)9498102106110116122
Obim struka (cm)86909498102108114
Širina leđa (cm)404142434445.547