Haljina sa tri-četvrt rukavima

2,370.00 RSD

Haljina sa tri-četvrt rukavima.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2748 Kategorije: , Oznake: ,

Opis

Haljina sa tri-četvrt rukavima. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

poliester 51%, pamuk 46%, elastin 3%

Održavanje

– Prati na temperaturi do 40°C.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Bež, Crna, drap, Maslinasto zelena, Siva

Veličina

40, 42, 44, 46, 48, 50

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)100100.5101101.5103104.5106
Dužina rukava (cm)5050.55151.55252.553
Obim bokova (cm)100104108112116122128
Obim grudi (cm)96100104108112118124
Obim struka (cm)8286909498104110
Širina leđa (cm)394041424344.546