Nabrana haljina

2,980.00 RSD

Elegantna haljina nabrana napred, sa kratkim rukavima.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2744 Kategorije: , Oznake: , , ,

Opis

Elegantna haljina nabrana napred, sa kratkim rukavima i rajsferšlusom pozadi. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

poliester 74,75%, viskoza 18,25%, elastin 7%

Održavanje

– Prati na temperaturi do 40°C.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crvena

Veličina

40, 42, 44, 46, 48

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)9898.599100101102103
Dužina rukava (cm)1818.51919.52020.521
Obim bokova (cm)100104108112116122130
Obim grudi (cm)9498102106110116122
Obim struka (cm)747882869096102
Širina leđa (cm)424344454647.549