Kaput sa kapuljačom

10,750.00 RSD

Klasičan ženski kaput sa krznom na kapuljači, kosim džepovima i zip kopčanjem.

Očisti
Tabela veličina

Opis

Klasičan ženski kaput sa krznom na kapuljači, kosim džepovima i zip kopčanjem.

Dodatne informacije

Sastav

Osnovni materijal: poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Braon, Ljubičasta, Siva

Veličina

40, 42, 44, 46, 48, 50

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)84.58585.58686.58787.5
Dužina rukava (cm)65.56666.56767.56868.5
Obim bokova (cm)106110114118122128134
Obim grudi (cm)100104108112116122128
Obim struka (cm)889296100104110116
Širina leđa (cm)383940414243.545