Kaput sa krznom na kragni

7,950.00 RSD

Ženski kaput u melanž sivo-crnoj boji, sa krznom na kragni i kopčanjem na dugmiće.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2962 Kategorije: , Oznake: , , ,

Opis

Ženski kaput u melanž sivo-crnoj boji, sa krznom na kragni i kopčanjem na dugmiće. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

Osnovni materijal: poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Siva

Veličina

40, 42, 44, 46, 48, 50

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)92.59393.59494.59595.5
Dužina rukava (cm)62.56363.56464.56565.5
Obim grudi (cm)106110114118122128134
Obim struka (cm)100104108112116122128
Obim bokova (cm)96100104108112118124
Širina leđa (cm)414243444546.548