Kaput sa krznom na kapuljači

9,980.00 RSD

Blago strukiran ženski kaput sa krznom na kapuljači, prednjim džepovima i kopčanjem na dugmiće. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Očisti
Tabela veličina

Opis

Blago strukiran ženski kaput sa krznom na kapuljači, prednjim džepovima i kopčanjem na dugmiće. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

Osnovni materijal: poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crna, Siva

Veličina

40, 42, 44, 46, 48

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)102102.5103103.5104104.5105
Dužina rukava (cm)6464.56565.56666.567
Obim bokova (cm)107111115119123129135
Obim grudi (cm)98102106110114120126
Obim struka (cm)889296100104110116
Širina leđa (cm)394041424344.546