Kaput sa dvorednim kopčanjem

8,950.00 RSD

Strukirani ženski kaput sa ruskom kragnom i dvorednim kopčanjem.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2937 Kategorije: , Oznake: , , , ,

Opis

Strukirani ženski kaput sa ruskom kragnom i dvorednim kopčanjem. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

Osnovni materijal: poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Bež, Crna, Plava, Roze

Veličina

38, 40, 42, 44, 46, 48

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)9494.59595.59696.597
Dužina rukava (cm)6262.56363.56464.565
Obim bokova (cm)104108112116120126134
Obim grudi (cm)9296100104108114122
Obim struka (cm)8084889296100104
Širina leđa (cm)414243444546.548