Haljina sa kragnom

2,970.00 RSD

Haljina sa kragnom i tri-četvrt rukavima.

Očisti
Tabela veličina

Opis

Haljina sa tri-četvrt rukavima u zelenoj boji, sa kragnom. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

pamuk 55,42%, poliakrilonitril 42,58, elastin 2%

Održavanje

– Prati na temperaturi do 40°C.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Bež, Crna, drap, Maslinasto zelena, Siva

Veličina

40, 42, 44, 46, 48, 50

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)98.599100101102103104
Dužina rukava (cm)47.54848.54949.55050.5
Obim bokova (cm)96100104108112118124
Obim grudi (cm)9498102106110116122
Obim struka (cm)747882869096102
Širina leđa (cm)394041424344.546.5