Klasična haljina

1,320.00 RSD

Haljina sa tri-četvrt rukava u crnoj boji.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2705 Kategorije: , Oznake: , , ,

Opis

Haljina sa tri-četvrt rukavima u crnoj boji. Blago se širi ka dnu. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

.

Održavanje

– Prati na temperaturi do 40°C.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crna

Veličina

40, 42, 44, 46, 48

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)86.58787.58888.58989.5
Dužina rukava (cm)4545.54646.54747.548
Obim bokova (cm)102106110114118124130
Obim grudi (cm)9498102106110116122
Obim struka (cm)889296100104110116
Širina leđa (cm)383940414243.545