Kaput sa krznom na reverima

9,950.00 RSD

Ženski kaput klasičnog kroja sa dvorednim kopčanjem i krznom na reverima.

Očisti
Tabela veličina

Opis

Ženski kaput klasičnog kroja sa dvorednim kopčanjem. Na reverima se nalazi krzno koje se može skinuti. Model nosi veličinu 40 (visina modela 184cm).

Dodatne informacije

Sastav

Poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crna, Siva

Veličina

40, 42, 44, 46, 48

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)99.5100100.5101101.5102102.5
Dužina rukava (cm)63.56464.56565.56666.5
Obim bokova (cm)102106110114118134130
Obim grudi (cm)9498102106110116122
Obim struka (cm)8084889296102108
Širina leđa (cm)373839404142.544