Kaput sa krznom na reverima

9,950.00 RSD

Ženski kaput klasičnog kroja sa dvorednim kopčanjem i krznom na reverima.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2902 Kategorije: , Oznake: , , , , ,

Opis

Ženski kaput klasičnog kroja sa dvorednim kopčanjem. Na reverima se nalazi krzno koje se može skinuti. Model nosi veličinu 40 (visina modela 184cm).

Dodatne informacije

Sastav

Poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crna, Siva

Veličina

40, 42, 44, 46, 48

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)99.5100100.5101101.5102102.5
Dužina rukava (cm)63.56464.56565.56666.5
Obim bokova (cm)102106110114118134130
Obim grudi (cm)9498102106110116122
Obim struka (cm)8084889296102108
Širina leđa (cm)373839404142.544