Kaput sa kosim zip kopčanjem

8,960.00 RSD

Kratki strukirani ženski kaput, kosim zip kopčanjem i širokom kragnom.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2959 Kategorije: , Oznake: , , ,

Opis

Kratki strukirani ženski kaput, kosim zip kopčanjem i širokom kragnom. Dostupan u aktraktivnim bojama. Model nosi veličinu 38. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

Osnovni materijal: poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Ljubičasta, Plava, Roze, Žuta

Veličina

38, 40, 42, 44, 46, 48

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)84.58585.58686.58787.5
Dužina rukava (cm)65.56666.56767.56868.5
Obim bokova (cm)106110114118122128134
Obim grudi (cm)100104108112116122128
Obim struka (cm)8286909498104110
Širina leđa (cm)394041424344.546