Kaput sa širokom kragnom

9,750.00 RSD

Ženski kaput ravnog kroja, sa širokom kragnom i kaišem.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2938 Kategorije: , Oznake: , , ,

Opis

Ženski kaput ravnog kroja, sa širokom kragnom i kaišem.

Dodatne informacije

Sastav

Osnovni materijal: poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Bež, Bordo, Crna, Teget

Veličina

40, 42, 44, 46, 48, 50

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)96.59797.59898.59999.5
Dužina rukava (cm)6262.56363.56464.565
Obim bokova (cm)107111115119123129135
Obim grudi (cm)100104108112116122128
Obim struka (cm)96100104108112118124
Širina leđa (cm)404142434445.547