Mantil sa reverima

5,920.00 RSD

Klasičan mantil sa dvorednim kopčanjem na dugmiće.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2524 Kategorije: , Oznake: , , , ,

Opis

Klasičan mantil sa dvorednim kopčanjem na dugmiće. Srednje-dug mantil ravnog kroja sa reverima i kaišem. Dostupan u crnoj boji.

Dodatne informacije

Sastav

Lice: pamuk 97%, elastin 3%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Prati na temperaturi do 40⁰C
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crna

Veličina

38, 40, 42, 44, 46, 48, 50

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)85.58686.58787.58888.5
Dužina rukava (cm)65.56666.56767.56868.5
Obim bokova (cm)102106110114118124130
Obim grudi (cm)96100104108112118124
Obim struka (cm)86909498102108114
Širina leđa (cm)424344454647.549