Karirana bluza

2,150.00 RSD

Bluza sa dugim rukavim sa manžetnama, u kariranom sivo-crnom dezenu.

Očisti
Tabela veličina

Opis

Bluza sa dugim rukavim sa manžetnama, u kariranom sivo-crnom dezenu. Elegantna kragna na vezivanje činu ovu bluzi sjanim izborom za svečane, ali i sve druge prilike. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

poliester 100%

Održavanje

– Prati na temperaturi do 40°C.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Siva

Veličina

40, 42, 44, 46, 48, 50

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)59.56060.56161.56262.5
Dužina rukava (cm)5757.55858.55959.560
Obim bokova (cm)106110114118122128134
Obim grudi (cm)106110114118122128134
Obim struka (cm)96100104108112118124
Širina leđa (cm)434445464748.550