Bluza

1,520.00 RSD

Bluza sa dugim rukvaima i lastiš koncem po krajevima.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2603 Kategorije: , Oznake: , , , ,

Opis

Bluza sa dugim rukvaima i lastiš koncem po krajevima. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

Poliester 100%

Održavanje

– Prati na temperaturi do 40°C.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Ljubičasta

Veličina

40, 42, 44, 46, 48, 50

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)6262.56363.56464.565
Dužina rukava (cm)6767.56868.56969.570
Obim bokova (cm)122126130134138144150
Obim grudi (cm)110114118122126132138
Obim struka (cm)117121125129133139145