Crni kaput sa kapuljačom „đubretarac“

10,850.00 RSD

Muški kaput sa kapuljačom, u crnoj boji.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 1523 Kategorije: , Oznake: , ,

Opis

Muški kaput sa kapuljačom, u crnoj boji. Model nosi veličinu 48 (visina modela je 185cm).

Dodatne informacije

Sastav

Lice: poliester 59,59%, vuna 31,87%, viskoza 8,54%
Postava: viskoza 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crna

Dimenzije

Veličine48505254565860
Dužina modela (cm)9292.59393.59494.595
Dužina rukava (cm)6565.56666.56767.568
Obim grudi (cm)114118122126130134138
Obim struka (cm)110114118122126130134
Obim bokova (cm)114118122126130134138
Širina leđa (cm)50515253545556