Plavi blejzer sa dekorativnom kopčom

3,950.00 RSD

Strukirani blejzer sa dekorativnom kopčom.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2475-1 Kategorije: , Oznake: , , , , ,

Opis

Strukirani blejzer sa dekorativnom kopčom, u plavoj boji. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

poliester 73,8%, viskoza 20,8%, elastin 5,4%

Održavanje

– Prati na temperaturi do 40°C.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Plava

Veličina

38, 40, 42, 44, 46, 48

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)57.5585960616263
Dužina rukava (cm)6161.56262.56363.564
Obim bokova (cm)96100104108112118124
Obim grudi (cm)889296100104110116
Obim struka (cm)7882869094100106
Širina ramena (cm)383940414243.545