Bluza sa karnerom

1,980.00 RSD

Bluza sa karnerom oko izreza i dugim rukavima sa manžetnama.

Očisti
Tabela veličina

Opis

Bluza sa karnerom oko izreza i dugim rukavima sa manžetnama. Bluza je klasičnog kroja i kopča se na dugmiće. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

poliester 100%

Održavanje

– Prati na temperaturi do 40°C.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Kajsija

Veličina

40, 42, 44, 46, 48, 50

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)6464.56565.56666.567
Dužina rukava (cm)63.56464.56565.56666.5
Obim bokova (cm)96100104108112118124
Obim grudi (cm)96100104108112118124
Obim struka (cm)9296100104108114120
Širina leđa (cm)424344454647.549