Blejzer sa kombinacijom

4,970.00 RSD

Blejzer klasičnog kroja sa kombinacijom čipke na reverima i patnama.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2473 Kategorije: , Oznake: , , , ,

Opis

Blejzer klasičnog kroja sa kombinacijom čipke na reverima i patnama. Kopčanje na četiri dugmeta. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

Lice: pamuk 46%, poliester 36,2%, viskoza 17,8%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Prati na temperaturi do 40⁰C
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Plava

Veličina

40, 42, 44, 46, 48, 50

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)60.56161.56262.56363.5
Dužina rukava (cm)62.56363.56464.56565.5
Obim bokova (cm)98102106110114120126
Obim grudi (cm)9296100104108114120
Obim struka (cm)7882869094100106
Širina ramena (cm)373839404142.544