Kaput sa reverima

8,970.00 RSD

Muški kaput klasičnog kraja sa skrivenim kopčanjem.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 1528 Kategorije: , Oznake: ,

Opis

Muški kaput klasičnog kraja sa skrivenim kopčanjem, u crnoj boji.Model nosi veličinu 48 (visina modela je 185cm).

Dodatne informacije

Sastav

Lice: poliester 59,59%, vuna 31,87%, viskoza 8,54%
Postava: viskoza 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crna

Veličina

48, 50, 52

Dimenzije

Veličine48505254565860
Dužina modela (cm)101101.5102102.5103103.5104
Dužina rukava (cm)66.56767.56868.56969.5
Obim grudi (cm)116120124128132136140
Obim struka (cm)116120124128132136140
Obim bokova (cm)112116120124128132136
Širina leđa (cm)49505152535455