Kaput sa kombinacijom na kragni

8,920.00 RSD

Klasičan kaput sa kombinacijom na kragni.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2956 Kategorije: , Oznake: , , , ,

Opis

Klasičan kaput sa kombinacijom na kragni. Kopčanje je jednoredno na četiri dugmeta.

Dodatne informacije

Sastav

Osnovni materijal: poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crna

Veličina

40, 42, 44, 46, 48, 50, 52

Dimenzije

Veličine40424446485052
Dužina modela (cm)93.59494.59595.59696.5
Dužina rukava (cm)63.56464.56565.56666.5
Obim bokova (cm)118122126130136142148
Obim grudi (cm)100104108112118124130
Obim struka (cm)98102106110116122128
Širina leđa (cm)3940414243.54546.5