Kaput sa kombinacijom na kragni

8,920.00 RSD

Klasičan kaput sa kombinacijom na kragni.

Očisti
Tabela veličina

Opis

Klasičan kaput sa kombinacijom na kragni. Kopčanje je jednoredno na četiri dugmeta.

Dodatne informacije

Sastav

Osnovni materijal: poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crna

Veličina

40, 42, 44, 46, 48, 50, 52

Dimenzije

Veličine40424446485052
Dužina modela (cm)93.59494.59595.59696.5
Dužina rukava (cm)63.56464.56565.56666.5
Obim bokova (cm)118122126130136142148
Obim grudi (cm)100104108112118124130
Obim struka (cm)98102106110116122128
Širina leđa (cm)3940414243.54546.5