Blejzer sa skrivenim kopčanjem

4,590.00 RSD

Blejzer sa ukrasnom kragnom i skrivenim kopčanjem.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2405 Kategorije: , Oznake: , , , , ,

Opis

Blejzer sa ukrasnom kragnom i skrivenim kopčanjem, u melanž sivo-plavoj boji sa sjajem. Model nosi veličinu 40. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

lice: poliester 100%
postava: viskoza 100%

Održavanje

– Prati na temperaturi do 40⁰C
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Plava

Veličina

38, 40, 42, 44, 46, 48

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)6363.56464.56565.566
Dužina rukava (cm)6262.56363.56464.565
Obim bokova (cm)98102106110114120126
Obim grudi (cm)9498102106110116122
Obim struka (cm)8084889296102108
Širina leđa (cm)373839404142.544