Crni kaput sa jednorednim kopčanjem

10,390.00 RSD

Muški kaput sa jednorednim kopčanjem i ukrasnom patnom u crnoj boji.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 1530 Kategorije: , Oznake: ,

Opis

Muški kaput sa jednorednim kopčanjem na dugmiće i ukrasnom patnom u crnoj boji. Model nosi veličinu 48 (visina modela je 185cm).

Dodatne informacije

Sastav

Lice: poliester 59,59%, vuna 31,87%, viskoza 8,54%
Postava: viskoza 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Crna

Veličina

48, 50, 52, 54, 56, 58

Dimenzije

Veličine48505254565860
Dužina modela (cm)91.59292.59393.59494.5
Dužina rukava (cm)65.56666.56767.56868.5
Obim grudi (cm)110114118122126130134
Obim struka (cm)109113117121125129133
Obim bokova (cm)114118122126130134138
Širina leđa (cm)47484950515253