Kaput sa reljefnim motivima

10,890.00 RSD

Strukirani ženski kaput sa reljefnim motivima i dvorednim kopčanjem.

Očisti
Tabela veličina
Šifra proizvoda: 2960 Kategorije: , Oznake: , , ,

Opis

Strukirani ženski kaput sa reljefnim motivima i dvorednim kopčanjem. Model nosi veličinu 38. Visina modela: 184 cm.

Dodatne informacije

Sastav

Osnovni materijal: poliester: 59,59%, vuna: 31,87%, viskoza: 8,54%
Postava: viskoza: 100%

Održavanje

– Odevni predmet ne sme se prati.
– Ne izbeljivati
– Ne sušiti u mašini za sušenje
– Profesionalno hemijsko čišćenje (bez trihloridetilenskog rastvarača)
– Peglati na temperaturi do 110⁰C

Boja

Bež, Siva, Teget

Veličina

38, 40, 42, 44, 46, 48

Dimenzije

Veličine38404244464850
Dužina modela (cm)9292.59393.59494.595
Dužina rukava (cm)61.56262.56363.56464.5
Obim bokova (cm)100104108112116122128
Obim grudi (cm)9397101105109115121
Obim struka (cm)8286909498104110
Širina leđa (cm)394041424344.546